Restaurace

Vážení hosté, 

dovolujeme si Vás pozvat do restaurace penzionu U Matasů, která nabízí široký výběr prvotřídních pokrmů, připravených z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin, jakož i rozsáhlý nápojový lístek, kde mimo jiné naleznete i originální sortiment moravských vín, dovážených speciálně pouze pro naši restauraci. Pokud potřebujete rychlý oběd v polední pauze, je pro Vás připraveno  výhodné polední menu. Chystáte-li  se na romantickou večeři, jistě Vás potěší bohatý výběr minutkové kuchyně i speciálních menu – např. zvěřinové hody nebo dny české kuchyně.
 
Tradiční česká jídla vaříme podle starých receptur, ovšem v moderním pojetí. Drtivá většina nabízených pokrmů je připravována přímo u nás bez použití chemických konzervantů, zvýrazňovačů chuti a dalších umělých přísad. Suroviny pocházejí od našich dlouholetých prověřených lokálních dodavatelů, kteří je dovážejí bez zbytečných časových prodlev a kolísání teplot, čímž  by docházelo k jejich znehodnocení. Pokrmy pocházející ze zmražených polotovarů na našem jídelním lístku nenajdete.
 
Je nám ctí, že služeb naší restaurace využili např. prezident České republiky pan Václav Klaus (při oficiálním obědě 13.06.2011), pravidelným hostem je pan Jiří Paroubek, dále pánové Bohuslav Sobotka, Aleš Brichta Mons. František Radkovský Biskup plzeňský nebo trenér František Cipro.
 
 
         
     
 

Gastronomické služby

Penzion disponuje restaurací s barem o kapacitě 70 míst, kde jsou podávány pokrmy širokého spektra evropských specialit,vybranou moravskou vinotékou a salonkem o kapacitě 15 míst pro uzavřenou nekuřáckou společnost. 

Bohaté snídaně jsou servírované bufetovým způsobem v prostorách zimní zahrady a kavárny.

  • v zimních měsících pořádáme zvěřinové hody
  • na jaře můžete ochutnat staročeskou kuchyni zaměřenou na velikonoční tradice
  • v letních měsících pravidelně grilujeme na venkovní terase s country kapelou
  • podzim je spojován s již tradiční havelskou kachnou
  • poskytujeme cateringové služby
  • denně čerstvý chléb
 
Otevírací doba : denně 11.00 – 23.00
Po dohodě je možné přizpůsobit otevírací dobu Vašim požadavkům (rezervace pouze na mobilu 603 958 273). 
 
  
   

Svatební obřad

 

Svatební hostina

  

Restaurace

 

Ubytování

 

Svatební poptávka